Program partnerski

W związku z dużym zainteresowaniem naszym serwisem stworzyliśmy program partnerski dla właściciel własnych stron internetowych. Z jego pomocą macie Państwo możliwość urozmaicenia swojego serwisu o nową usługę, oraz generowania dodatkowych przychodów.

Promowanie serwisu odbywa się poprzez wstawienie na własnej stronie www, naszego banera reklamowego lub linka tekstowego.

Każdy użytkownik który przejdzie na naszą witrynę z Państwa strony www i dokona płatności na naszej stronie generuje przychody dla Państwa.

Minimalny próg wypłaty przychodów to kwota 100 zł PLN Prowizja od każdego zakupu programu to kwota 5 zł PLN

Każdy partner otrzymuje dostęp do unikalnego, prywatnego Panelu w którym widoczne są generowane przychody.

Jesteś zainteresowany współpracą ? Chcesz otrzymać materiały reklamowe na stronę ? Zarejestruj się


Logowanie:
Login:
Hasło:





 • Dostęp do kilkuset modnych fryzur
 • Możliwość dopasowywania fryzur do własnych zdjęć
 • Zapis, drukowanie, oraz wysylke na email swoich fotek
 • Narzędzie dla profesjonalistów
 • Koszt wysłania wiadomości sms to 25zł netto 30,75 zł brutto - w odpowiedzi na wysłanego smsa użytkownik otrzyma kod do aktywacji programu.

  Licencja na wiele komputerów
  Wszystkie prawa zastrzeżone. Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych dalsze rozpowszechnianie treści zawartych w niniejszym serwisie jest zabronione. Jeden kod uprawnia użytkownika do korzystania z programu przez 90 dni. Wysłanie wiadomości sms jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Regulamin dostępny jest pod adresem http://www.dobieraniefryzury.pl/regulamin. Polityka prywatności

  Logowanie

  Numer telefonu:



  Kod: